0 (312) 427 49 49 - 0 (312) 427 40 49

Muhteşem Avrupa Turu (Konaklamalı)

Muhteşem Avrupa Turu (Konaklamalı)

Program

Sabiha Gökçen Havalimanında bulusma.Check in ve bagaj islemleri sonrası Bora jet ile 23.00’da Köln’e hareket. Koln havalimanına varıs.Bizi bekleyen özel araclarımız ile otelimize transfer ve geceleme.

Otelimizde alacagımız kahvaltıdan sonra Katedrali ve Kolonyası ile unlu Koln şehrini rehberimizeşliginde geziyoruz.Daha sonra Avrupa’nın en zengin ulkesi Almanya’nın keşfine başlıyor vekonaklayacagımız Bavyera bolgesi Karlsruhe ‘ye hareket.Yolda unlu Frankfurt,Manheim ve ortacag kenti Heidelberg’i ziyaret ediyoruz.Varısta Karlsruhe bolgesindeki otelimize yerleşme ve geceleme

Kahvaltı sonrası serbest gun.Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak duzenlenecek tam gunluk muhteşem ‘’Romantik yol ‘’turumuza katılabilirler.(80 €)Romantik Yol:Würzburg, Wikersheim,Bad Mergentheim, RothenburgKahvaltının ardından özel otobüslerimiz ile gezimize başlıyoruz.İlk durağımız Wurrzburg,daha sonra 12 yy.'dan kalma Weikerheim kasabası ve şatosu. Buturumuzun ardından, Bad Merhentheim kasabasına geçiyoruz. Bu tarihi kasaba Avrupa’nın enzengin kaynak sularına sahip. Daha sonra 50 km. uzaklıktaki Rothenburg şehrine doğru hareketediyoruz. Rothenburg şehri, 30 yıl savaşlarında etkilenen tüm şehirlerin içinde RothenburgAvrupa’nın en iyi korunmuş şehridir, tarihi de 13. yy. ve 14 yy.’den günümüze kadar gelmiştir.Noel Köyü olarak bilinen meydandaki yürüyüş yolunda alışveriş yapabilirsiniz. Serbest zaman ardından otelimize transfer.

Otelimizde alacagımız kahvaltıdan sonra İsviçre’nin en buyuk Kenti Zurich’e hareket.Yolda arzueden misafirlerimiz icin ekstra olarak duzenledigimiz ,Fransa’nın unlu şarap bolgelerinden olanharika Alsace :Strasbourg,Colmar ve Basel Turu.(35 €)Bu turumuzda Avrupa Parlementosu ve Katedrali ile unlu ,Fransa’nın Alsace bolgesinin enönemli kenti Strasbourg,Kucuk Venedik diye adlandırılan mukemmel bir dokuya sahip Colmar’ıve Basel’i Rehberimiz eşliginde keşfedecegiz.

Kahvaltı sonrası otelimizden hareketle Zurich şehir tanıtım turunu yapıyor ve Avrupa’nın başka onemli bir ulkesi İtalya’ya dogru hareket ediyoruz.Yolda arzu eden misafirlerimiz için duzenlenecek ekstra ‘’Lichtenstein,Lugano ve Como’’turuna katılma imkanı.(65 €)Bu turumuzda Avrupa’nın en kucuk Krallıgı baskenti Vaduz ve dunya sosyetesinin gozbebegi İtalya incileri Lugano ve Como golleri bolgesini tanıyoruz.Milano’ya varıs ve panoramik sehir turu.Geceleme Milano bolgesi otelimizde.

Kahvaltı sonrası serbest zaman.Geceleme Milano bolgesinde.Arzu eden Misafirlerimiz icin ekstra tam gunluk Cenova ve Portofino turu.(65 €).Cruise gemilerinin İtalya’daki en unlu merkezi Cenova liman bölgesi, Piazza de Ferrari, San Lorenzo Katedrali, Torre Della Lanterna gezeceğimiz yerler arasındadır.Şarkılara ilham olan, San Fruyttuoso keşişlerine kurulan, İtalyan Rivierası'nın incisi Portofino Kasabası'nda rengarenk bakımlı evleri ve bu evlerin altındaki lüks kafeler, barlar, dünyaca ünlü butikler ve limanlarda demirleyen lüks yatları göreceğiz.

Kahvaltı sonrası Dunyada esi bulunmayan Kanallar kenti ve Venedik kentine dogru yola çıkıyoruz.Yoda ekstra olarak duzenlenek cok keyifli Verona-Garda -Sirmione turuna katılma imkanı.(65 €)Shakespeare tarafından 15. yüzyılda kaleme alınan 2 genç aşık Romeo ve Juliet’in doğum yeri olan Verona’daki gezide Juliet’in evi, Veneto Bölgesi’ndeki gladyatör oyunlarının sergilendiği, M.S. 30'da tamamlanmış olan arena, Erbe ve Signori meydanları görülecek.Sirmione – Garda gölü turu. İtalya' nın en büyük gölü olan Garda Gölünün incisi Sirmione kasabasının girişinde sizi, tarihi 13. yy’a dayanan Scaligero Kalesi karşılıyor. Begonvil çiçekleriyle kaplı binaları ve tarihi dokusu korunmuş sokakları ile sakin bir Ortaçağ kasabası olan Sirmione, masal diyarını andırıyor. Konaklama Padova – Mestre veya Treviso bölgelerinde yapılacaktır.

Kahvaltı sonrası rehberimiz eşliginde Venedik kentini doyasıya gezecegiz.Vaporetto ile ile yaklaşık 4 km uzunluğundaki Büyük Kanal’dan geçip San Marco Meydanı’na geliş. İstanbul’dan getirilen granit sütunların da bulunduğu bu meydan yüzyıllar boyunca dünya ticaretinde söz sahibi olmuş Venedikli tüccarların buluştukları ve açık denizlere yelken açtıkları önemli bir merkez. Daracık kanalları, küçük meydanları ve gondolları ile meşhur Venedik’ de süslemeleri ile ‘altın kilise’ unvanını kazanan ve ön cephesini Latin istilasında İstanbul’da Ayasofya’dan sökülerek getirilen bronz atların süslediği Bazilika, mahkûmların idam edilmeden evvel son kez şehri izledikleri “Son Bakış” Köprüsü, büyük kanal üzerindeki en büyük köprü olan ve üzerinde dükkânlar bulunan Rialto Köprüsü, Venedik’in en önemli anıt binalarından Dükler Sarayı ile 15. yy. sonunda inşa edilmiş Saat Kulesi’nin görülmesi. Daha sonra su ile hemhal olmuş bu şehrin meşhur kanallarında ekstra gondol gezisi imkanı(25 €). Gondol gezisi esnasında Cem Sultan’ın Venediklilerin elinde tutulduğu süre içinde bir süre kaldığı Salute Kilisesi’ni goruyor ve Gonlumuzce bu efsane şehri gezebilmek icin serbest vaktimiz oluyor. Konaklama Padova bolgesindeki otelimizde.

Sabah kahvaltısının ardından Trieste havalimanına transfer, Pasaport ve check in islemlerinden sonrası Bora jet Havayolları ile İstanbul’a hareket. İstanbul’a varış. Turumuzun sonu.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Gökçen Havalimanı) gidiş, dönüş uçak bileti • Havalimanı ve güvenlik vergiler • 3* ve 4* otellerde kahvaltı dahil konaklama • Programda belirtilen Panoramik şehir turları (Müze girişlerini içermez) • Havalimanı - Otel - Havalimanı transferi • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti Şehir vergileri

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

• Vize ve hizmet bedeli (120 €) • Seyahat Sigortası • Yurt dışı çıkış harcı (pul yada bankadan dekont) 15 TL • Ekstra olarak düzenlenecek olan tüm turlar • Seyahat süresince tüm öğle ve akşam yemekleri ile içecekler • Her türlü kişisel harcamalar, otel ekstraları, bahşişler ve müze ören yerleri girişlerİ • Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Önemli

Anıtur, hava yolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 5 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Uçak tipi ve saatinin değişmesi mümkün olup, bu durum sözleşme anında bildirilmiş ve YOLCU SAAT DEĞİŞİKLİĞİ RİSKİNİ KABUL EDEREKturu satın almıştır. BU TUR İÇİN YOLCULARIMIZIN SCHENGEN VİZESİ ALMALARI GEREKMEKTEDİR. VİZE BAŞVURUSU İÇİN EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT İLE ACENTAMIZDAN TEMİN EDEBİLECEĞİNİZ, VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR LİSTESİNDE BELİRTİLEN BELGELER GEREKMEKTEDİR. YEŞİL PASAPORT SAHİPLERİ İÇİN VİZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT TAŞIMALARI YETERLİDİR. VİZELER SEYAHAT BAŞLANGICINDAN ÖNCE TÜRKİYE’DEKİ İLGİLİ KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GİRİŞ YAPILAN ÜLKENİN SINIR KAPILARINDA VİZE ALINAMAZ. VİZE ALINMIŞ OLMASI O ÜLKEYE GİRİŞ YAPILABİLECEĞİ ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLİSİ SİZİ ÜLKEYE SOKMAMA YETKİSİNE SAHİPTİR. BÖYLE BİR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AİTTİR.

Telefon : 0 (312) 427 49 49 - 0 (312) 427 40 49

Faks : 0 (312) 427 48 49

Cinnah Caddesi No : 31/B11 Çankaya / Ankara

Copyright © 2016 EFC Organizasyon Tanıtım Turizm ve Tic. Ltd. Şti. | Tüm hakkları saklıdır. | İnternet sitemizdeki görseller lisanslıdır.
Design By Cogen®, , ,